TR Radyo

Radyo dinlemek için ekstra hiç bir çaba sarf etmenize gerek yok. Ders çalışırken, çalışırken, sahilde yürüyüş yaparken, yemek yerken, uyumaya çalışırken… radyo dinleyebilirsiniz. Bununla birlikte, kesintisiz canlı radyo dinlemek istediğinizde tercihiniz TR Radyo olmalı. Neden derseniz, hemen size, TR Radyo dinlemek için geçerli sebeplerinizden söz edelim. Sonrasında da kesintisiz canlı radyo dinlemek için TR Radyo’ya ulaşabileceğiniz radyo dinleme yöntemlerinden söz edelim.

TR Radyo size, internet ortamında, kesintisiz canlı radyo dinleme olanağını sunmaktadır. Ancak bunun için bilgisayara bağlı kalmanıza da gerek yok. Size özel olarak geliştirmiş olduğumuz radyo dinleme yöntemlerinden hangisini seçerseniz seçin, istediğiniz her ortamda radyo dinleme keyfini sonuna kadar yaşayabilirsiniz.

Sebepler sadece, radyo dinleme yöntemlerinin geniş olması ile de sınırlı değil elbette. Kesintisiz canlı radyo dinlemek dedik. Yani, reklamsız, online müzik dinleme keyfini TR Radyo ile rahatlıkla çıkartabilirsiniz. Sizin için canlı yayın yapan DJ arkadaşlarımız da bulunmakla birlikte, bu arkadaşlarımızın yapmakta oldukları yayınlar oldukça kalitelidir. Sıkılmanıza olanak vermez, istek parçalarınıza ellerinden geldiği ölçüde yer vermeye çalışırlar.

Peki, TR Radyo dinlemeye karar verdiniz, şimdi sıra, bunun için seçeceğiniz radyo dinleme yöntemlerine geldi. Bu yöntemler neler?

Radyo dinlemeyi seviyor; ama bunun için bilgisayarınıza herhangi bir program yüklemek istemiyor olabilirsiniz. Bu noktada her bilgisayarda en az iki tane yüklü olan web tarayıcılardan bir tanesini kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey: www.trradyo.com adresini bir kenarda açık dinlemekten ibaret olacaktır.

Eğer pek çok kişi gibi, radyo dinlemek için bilgisayarınızda Winamp yüklü ise http://radyo.trradyo.com:9982/listen.pls adresini Winamp’ınıza kaydedebilirsiniz.

Tüm bunlara ek olarak, Android radyo uygulamasını da kullanabilirsiniz. Uygulamayı indirmek için: https://play.google.com/store/apps/details?id=com.radyouygulama.trradyo adresini telefonunuzdan açabilirsiniz.

Çarşamba – Cumartesi günleri 20:00 – 22:00 arası Almina iLe Nazar Boncuğu’nu dinleyebileceğiniz TR Radyo’da, Çarşamba günü 22:00 – 24:00 saatleri arasında da ÖzkaN’ı dinleme şansına sahip olabilirsiniz. Buna ek olarak, her an, sürpriz yayınlarımız ile karşınıza çıkabileceğimizi de belirtmeliyiz.

TR Radyo Radyo Dinleme Yöntemleri

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*