Radyo Hayat

Adana yerel radyoları arasında yer alan Radyo Hayat, Adana ve Adana çevresinde bulunan, radyo dinleyicilerine hitap etmektedir. Adana radyoları arasında yer alan Radyo Hayat’ın yayın tarzı dini ve tematik müzik ağırlıklıdır. Tasavvufi radyo dinlemeyi isterseniz, Radyo Hayat sizlere, İslam hakkında bilgilerin detaylı aktarımını gerçekleştirmektedir. Adana yerel radyoları arasında yer alan Radyo Hayat’ı, FM 94.5 bandında dinleyebilirsiniz. Eğer Adana; ya da çevresinde değilseniz, internet radyoları arasında da Radyo Hayat’a ulaşabilme şansınız bulunmaktadır.

Manevi ve milli duygulara sahip çıkan Radyo Hayat, toplumsal değerlere saygı duyan yayınlar yapmaktadır. Bu değerlerde, Adana radyoları arasında yer alan Radyo Hayat’ta dinleyebileceğiniz bazı program isimlerini şu şekilde sıralayabiliriz: Cevşen, Ayetler Ve İşaretler, Haber Bülteni, Aile Okulu, Ahlak Ve Maneviyat, Dua Zamanı, Cuma Sohbeti, Feyzu’l Furkan, Elde Var Çocuk, Fıkıh Penceresi, Kur’an-i Kerim Meali, Gönül Sohbetleri, Gece İstekleri, Günün Sohbeti, Güncel Meseleler, Hatm-i Şerif, Huzur Sohbetleri, Hayat Dünyamız, İslama Kavuşanlar, İrfan Mektebi, Kur’an-i Kerim Meal Hatmi, Madde Ve Mananın Yıldızı, Mesnevi Şerif, Manevi Önderler, Süleymaniye Dersleri, Peygamberimiz’den HAyat Ölçüleri, Takvim Yaprağı, Tarihte Bugün…

Radyo dinlemeyi seviyor ve Adana radyoları arasında yer alan Radyo Hayat’ı dinlemek istiyorsanız, Adana ve çevresinde olmanız halinde FM 94.5 frekansından, değilseniz de internet radyoları arasından erişim sağlayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*