Radyo Dinlemek İçin Bir Site

Radyo dinlemek ve özellikle de kesintisiz canlı radyo dinlemek pek çok kişi için bir ayrıcalıktır. Biz de bu nedenle sizlere, radyo dinlemek için bir site tanıtımı gerçekleştirmek istedik. İster işte, isterseniz ders çalışırken, ister otobüste, isterseniz de araba kullanırken, radyo dinleyebilirsiniz. Ama kesintisiz canlı radyo dinlemek bir ayrıcalıktır. Bu nedenle sizlere radyo dinlemek için bir site tanıtımı gerçekleştireceğiz. Bu anlamda alanındaki pek çok radyodan farklı ve gelişmiş özelliklere, ayrıcalıklara sahip olan TR Radyo neden mi diğerlerinden farklı?

Radyo Dinlemek İçin Bir Site

TR Radyo, kesintisiz canlı radyo dinlemeyi seven internet kullanıcıları için yayın hayatına 2015 yılında başlamış bulunmaktadır. O zamanlar farklı bir isim ile yayın yapmakta olan radyomuz, 2017 yılının başlarına kadar da aynı isimde, kesintisiz canlı radyo dinlemeyi sevenler için yayın hayatına devam etmiştir. Sonrasında ise radyo adı TR Radyo olarak değişmiştir. İki ortak ile açılan TR Radyo, 2018 yılının başlarında ise sadece Almina yönetiminde yayın hayatına devam etmiştir.

Radyo dinlemeyi seven ve boş zamanı bol olan kesintisiz canlı radyo dinleyicileri için zaman zaman ücretsiz sohbet sitesi kullanımı denenmiş olsa da, yapılan anlaşmalar pek çok kere sorun yaratmış; ancak sonrasında HepSohbet ortak çalışması ile ücretsiz sohbet sitesi de radyo içerisine dahil edilmiştir. Dolayısı ile TR Radyo’da artık radyo dinlemek için bir siteden çok daha fazlası mevcuttur. Hem radyo dinleyip, hem de ücretsiz sohbet sitesine ulaşabileceğiniz, bununla birlikte istemiş olduğunuz şarkıları yayında bulunan DJ’lere ulaştırabileceğiniz masaüstü radyo dinleme programı 2018’i aşağıdaki resme tıklayarak bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


Programı Framework 4 Ve Üzeri İle Uyumlu Çalışmaktadır.
Kesintisiz canlı radyo dinlemek için mutlaka bilgisayar başında bulunmak durumunda da değilsiniz. TR Radyo Android radyo uygulaması ile de radyoyu rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Android radyo uygulamasını Android tabanlı akıllı telefon ya da tabletinize indirebilmek için aşağıdaki resme tıklayabilirsiniz.

Yayında bulunan DJ’lerin, istemiş olduğunuz şarkıları yayınlamalarını isterseniz, aşağıda bulunan istek formunu doldurarak, istemiş olduğunuz şarkıyı TR Radyo’ya ulaştırabilirsiniz.


Radyo dinlemek için bilgisayarda, masaüstü radyo dinleme programı haricinde, Winamp, Media Player, QuickTime ve Real Player alternatifleriniz de bulunuyor. Söz konusu radyo dinleme yöntemlerine, aşağıdaki resimlere tıklayarak ulaşabilirsiniz.

iPhone kullanıcılarına, radyo dinlemek için bir site tanıtımı yapar ve TR Radyo’dan söz ederken, radyo dinleme konusunda zaman zaman problem yaşayacaklarını da belirtmek isteriz. Ancak bunun için de Tuneİn Radio uygulaması bulunmaktadır. Bu uygulama içerisinden TR Radyo’yu bulabilir ve kesintisiz canlı radyo dinleme keyfini doyasıya yaşayabilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*