Radyo Çukurova

Adana radyoları ve Adana yerel radyoları arasında yer alan Radyo Çukurova ile ilgili bilgileri sizlerle ilerleyen bölümlerde detaylı şekilde paylaşacağız. Aslında özel radyolar yokken dahi Adana radyoları ve Adana yerel radyoları arasında yer almakta olan Radyo Çukurova FM bandında yayın yapmıyordu. Ama artık Adana ve çevresinde iseniz FM 100.7 frekansından Radyo Çukurova’yı dinleyebilirsiniz. Ya da Adana Çevresinde değilseniz internet üzerinden yine Radyo Çukurova dinleme şansını elde edebilirsiniz.

Radyo Çukurova, kesintisiz olarak Türk halk müziği, Türkü ve Özgün müzik tarzında yayın yapmaktadır. Diğer Adana radyoları ve Adana yerel radyolarında olduğu gibi Merkezi Adana’da bulunmaktadır. Sloganı Bölgenin Türkü Radyosu’dur. En yeni ve seçkin türküleri, türküseverlerle buluşturan Radyo Çukurova’yı dinlemek için mutlaka Adana’da olmak durumunda değilsiniz. İnternet üzerinden de diğer Adana yerel radyolarını olduğu gibi, Radyo Çukurova’yı dinleyebilme şansına sahipsiniz.

Adana radyoları arasında yer alan Radyo Çukurova, Adana Koza TV bünyesinde bulunmakta olup, dinlemek istediğiniz türkü isteklerini de almaktadır. Radyo Çukurova’dan istekte bulunmak için telefonunuzun kısa mesaj bölümüne CUKUROVA yazın ve bir boşluk bırakıp isteğijnizi ve mesajınızı da ekleyerek 3929’a gönderin.

Radyo Çukurova Adres: Fuzuli Cad. No: 140 Galeria İş Merkezi Kat: 2 No: 175 Seyhan / ADANA
Radyo Çukurova Telefon & Fax: 0 322 453 13 13

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*