Meşk FM

Adana yerel radyoları ve genel olarak Adana radyoları içerisinde yer alan Meşk FM‘i sizlere ilerleyen bölümlerde detaylı olarak tanıtmaya çalışacağız. Ve belki de Adana ya da yakın çevresinde olamayabileceğinizi de düşünerek sizlere Meşk FM dinleme olanağını da sağlayacağımızı belirtmemiz gerekmektedir. Diğer Adana yerel radyolarında olduğu gibi Meşk FM’i frekanslı radyolardan, FM 95.5 frekansından dinleyebilirsiniz. Bunun haricinde, yine diğer Adana radyolarında olduğu gibi, Adana çevresinde değilseniz Meşk FM dinlemek için internetten yararlanmanız gerekiyor.

Meşk FM’de slow aşk şarkıları ve arabesk müzik ağırlıklı taverna, ve genel anlamda karma yayın yapılmaktadır. Mersin’den de rahatlıkla dinleyebileceğiniz Meşk FM genel olarak yakın çevre illerde de dinlenebilen, yayın ağı geniş radyolar arasında yer almaktadır. İstekte de bulunabileceğiniz Meşk FM, dinleyici isteklerine gün içerisinde, yayın tarzına uygun olarak cevap vermektedir.

Meşk FM Adres: Reşatbey Mahallesi Turhan Cemal Beriker Bulvarı Adana Ticaret Merkezi Kat:14 No:74 Seyhan ADANA 01080 Türkiye

Meşk FM Telefon: 0 322 227 95 50
Meşk FM Fax: 0 322 226 95 50

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*