Lokum FM

Adana yerel radyoları arasında yer alan Lokum FM‘de, radyo dinleme keyfini lokum tadında gerçekleştirebilirsiniz. Tıpkı diğer Adana radyolarında olduğu gibi Lokum FM’i de Adana ve çevresinden dinleyebilir; ya da Lokum FM yayınlarına internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Adana ve çevresi için, Adana yerel radyoları arasında yer alan Lokum FM’i dinleme frekansı FM 95.7’dir.

Adana yerel radyoları arasında yer alan Lokum FM’de radyo dinleme keyfini sadece müzik dinleyerek değil; aynı zamanda Adana’ya yönelik yerel haberleri dinleyerek de çıkartırsınız. İstemiş olduğunuz şarkıları Adana radyoları arasında yer alan Lokum FM’e ulaştırmak için sadece internet kullanıcısı olmak zorunda da değilsiniz. Bunun için cep telefonunuzun kısa mesaj bölümüne LOKUM yazın ve bir boşluk bırakarak istemiş olduğunuz şarkı ile birlikte, varsa mesajınızı da ekleyip 3834’e gönderin.

Şekere ve tatlı şeylere düşkün olan bizler, Lokum FM dinlerken, duymuş olduğumuz radyo isminden dahi motive olabilecek yapıya sahibiz. Daha önce Adana Kral FM olarak bilinen radyo, şimdilerde Lokum FM adı ile yayınlarına devam etmektedir. Yayın tarzı genellikle arabesk ve slow müzik türündedir. Dolayısı ile lokum tadında dinlemeler dileriz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*