Elazığ Radyo Hazar

Elazığ radyoları ve Elazığ yerel radyoları arasında yer alan Elazığ Radyo Hazar, Elazığ’ın En Kral Radyosu sloganını kullanmaktadır. Elazığ radyoları arasındaki yeri FM 92.0’dır. Bu frekans üzerinden, Elazığ ve çevresinde dinlenebilmektedir. Bununla birlikte, diğer Elazığ yerel radyoları gibi internet üzerinden de dinlenebildiğini belirtmeden geçmemeliyiz. Yayın formatı arabesk içerikli şarkılardan oluşmaktadır.

Elazığ Radyo Hazar’ın Elazığ radyoları içerisinde en çok bilinen ve dinlenenler arasında yer aldığını ve bununla birlikte, yıllar içerisinde kendini yayıncılık anlamında çok geliştirdiğini belirtelim. Arabesk severlerin beğenisini toplayan radyo, sadece Elazığ ve çevresinde yüksek dinleme oranına sahip olmakla kalmayıp, internet üzerinden de yüksek dinleyici sayılarına ulaşmaktadır. Ve bu özelliği dolayısı ile de damar radyo olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

Zaman zaman yöresel şarkıcılara yer verse de, genellikle en hit isimler ya da unutulmaya yüz tutmuş; ama geçmişte beğenilerek dinlenen, herkesin sevdiği isimleri yayınlarına konuk eden Elazığ Radyo Hazar, sizin de severek dinlediğiniz Elazığ radyoları arasında yer alabilir; tabi damar ve fantazi müzik dinlemeyi seviyorsanız…

2 yorum

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*