Efsane Radyo

Adana radyoları ve Adana yerel radyoları arasında yer alan Efsane Radyo, Adana ve çevresine FM 96.4 frekansından yayın yapmaktadır. Osmaniye’de ise 99.5 FM frekansından dinlenebilir. Diğer Adana yerel radyolarında olduğu gibi Efsane Radyo’yu da internet üzerinden, dünyanın diğer ucunda da olsanız dinleme şansına sahipsiniz elbette. Adana radyoları arasında yer alan Efsane Radyo’nun yayın tarzının kesintisiz arabesk & fantazi müzik olduğunu da belirtmeden geçmemeliyiz.

Adana radyoları arasında yer alan Efsane Radyo, yayınlarına hem karasal; hem de internet ortamında 2012 yılından bu yana devam etmektedir. Yayınlarında dinleyici isteklerine de yer veren Efsane Radyo’ya isteklerinizi ulaştırmak için yapmanız gereken tek şey: EFSANE yazıp bir boşluk bırakarak istemiş olduğunuz şarkıyı ve varsa mesajınızı ekleyip 3834’e kısa mesaj göndermektir. Bu işlemi telefonunuzdan, kullanmakta olduğunuz GSM operatörü üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

Adana yerel radyoları arasında yer alan Efsane Radyo’dan şarkı istemek için, 0322 363 34 24 numaralı telefon hattını da arayabilirsiniz. Reklamlarınızın Adana radyoları arasında yer alan Efsane Radyo’da yayınlanması için ise aramanız gereken telefon numarası: 0322 363 27 67’dir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*