Çanakkale Çan FM

Çanakkale radyoları ve Çanakkale yerel radyoları arasında yer alan Çanakkale Çan FM, FM 100.5 frekansından Çanakkale ve çevresine sesini duyururken, internet üzerinden de dünya geneline yayınlarını yapmaktadır. Çanakkale Çan FM, Dostluğun Ve Sevginin Sesi sloganını kullanmaktadır. Çanakkale yerel radyoları arasında yer alan Çanakkale Çan FM, sesinin ulaştığı her yerde benimsenen ve Çanakkale radyoları içerisinde en beğenilerek dinlenen isimdir.

Yayın kalitesi dinleyicilerinin beklentilerini en iyi şekilde karşılamaya çalışırken, ilkeleri ve yayın akışını da dinleyicilerinin beklentileri doğrultusunda belirleyen Çanakkale Çan FM, tam da bu noktada, radyoculuk anlayışı genelinde yayınlarını başarı ile sürdürmektedir. Başarılı yayıncılar, ulaştıkları binlerce dinleyici için hazırlamış oldukları yayınları, onların kulak hizalarına kadar getirmektedirler.

Çanakkale yerel radyoları arasında yer alan Çanakkale Çan FM’e isteklerinizi ulaştırmak için CAN yazın ve bir boşluk bırakıp isteğinizi ekleyerek 5834’e kısa mesaj gönderin.

Çanakkale Çan FM Telefon: 0 286 416 25 73 – 0 286 416 21 70

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*