Bursa Gül FM

Bursa radyoları ve Bursa yerel radyoları arasında yer alan Bursa Gül FM, yayınlarını islami içerikli olarak yapmakta ve Gül’den Gönüller’e sloganını kullanmaktadır. Dini sohbetler, dini programlar ve ilahileri, Bursa yerel radyoları arasında yer alan Bursa Gül FM’de dinleyebilir ve huzura kavuşabilirsiniz. Bursa radyoları arasında FM 107.3 frekansından Bursa ve çevresine yayın yaparken, internet üzerinden de sesini dünya geneline duyurmaktadır. İnternet sitesi çok kullanışlı olan Bursa Gül FM’in radyo playerini sorunsuz ve rahat bir şekilde kullanabileceğiniz gibi, istek hattından istek, mesaj ve eleştirilerinizi de rahatlıkla ulaştırabilirsiniz.

Aradığınız Huzurun Sesi sloganına da yayınlarında yer veren Bursa radyoları arasındaki Bursa Gül FM’in yayın formatını buradan da kolaylıkla anlayabilirsiniz ki genellikle ilahiler ve dini yayınlar burada dinlenebilmektedir. Akıllı telefon ve tabletlerden de sorunsuz bir şekilde Bursa Gül FM’e ulaşabilir, isteklerinizi dini içerikte yaparsanız da en kısa zamanda yerine getirşldiğine şahit olabilirsiniz.

Bursa Gül FM’de hafta içi dinleyebileceğiniz programlardan bazıları şu şekilde: Hat-mi Şerif, İslam’da Kadın Ve Aile, Gül’den Gönüllere Sohbetler, Saadet-i Dareyn, İstek Saati, Gönül Bağı, Gece Huzuru, Ruha Gıda Sohbetler… Hafta sonu da Bursa yerel radyoları arasında yer alan Bursa Gül FM’de buna benzer bir yayın akışı sizleri bekliyor. Kaliteli olması dolayısı ile tercih edilen Bursa Gül FM, kaliteli yayıncıları sayesinde çok geniş bir kitle tarafından takip edilmektedir.

Bursa radyoları arasında yer alan Bursa Gül FM’de bulabileceğiniz bazı yayıncıları şu şekilde sıralayabiliriz: Hadimi Hoca, Nuri Sarı, Yusuf Sena Özdemir, Mehmet Esmer, Mesut Yavaş…

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*