Balıkesir Radyo Çamlıca

Balıkesir radyoları ve Balıkesir yerel radyoları arasında yer alan Balıkesir Radyo Çamlıca yayın hayatına 1994 yılında başlamıştır. Balıkesir ve çevre ilçelerine 500W gücündeki vericisi ile FM 91.9 frekansından seslenen Balıkesir Radyo Çamlıca, dünya geneline ise sesini, diğer Balıkesir yerel radyolarında olduğu gibi internet üzerinden ulaştırmaktadır. 24 saat kesintisiz canlı radyo dinlemek isteyenlere hitap etmesinin yanında, bir Çamlıca Grup kuruluşudur.

Müzik yayınının yanında, haber, sağlık, aktüel ve haber programları ile de dinleyicilerine ulaşan Balıkesir Radyo Çamlıca, yerel, bölgesel, ulusal ve dünya haberlerini dinleyicilerine 12:00, 15:00, 18:00 ve 21:00 saatlerinde sunmaktadır. Müzikleri ağırlıklı olarak Türk Sanat Müziği, Türkü, Arabesk, ve Fantazi Müzikten oluşmaktadır.

Balıkesir yerel radyoları arasında Balıkesir Radyo Çamlıca’nın tek olmasının bir nedeni vardır ki: Balıkesir’li dinleyicilerin müzik zevkini tutarak Balıkesir’in en iyi top 10 listesini Ulusal ve Uluslararası yapımcılara ulaştırmaktır. Yeni çıkan albümler aynı gün, Balıkesir radyoları arasında yer alan Balıkesir Radyo Çamlıca’da dinleyici ile buluşur. Böylece, zaten zengin olan müzik arşivi her gün biraz daha genişlemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*