Antalya Radyo Yükseliş

Antalya radyoları ve Antalya yerel radyoları arasında yer alan Antalya Radyo Yükseliş, yayın hayatına 2007 yılında başlamış olup, başta Serik olmak üzere, Boğazkent, Kadriye, Belek, Aksu, Akseki, Gazipaşa, Alanya, Manavgat, Göynük, Beldibi, Kemer, Korkuteli, Tekirova, Çamyuva, Finike, Isparta ve Burdur’da sevilerek dinlenmektedir. Yayınlarını Özel Akdeniz Yükseliş Koleji Kampüsü’nden yapmakta olan Antalya radyoları arasındaki Antalya Radyo Yükseliş, Yükseliş Koleji öğrenci, veli ve çalışanlarından oluşan; sadece Serik bölgesinde 20.000 kişilik elit bir gruba yayın yapmaktadır. Bunun haricinde Antalya ili ve çevresine, biraz önce de belirtmiş olduğumuz gibi Isparta ve Burdur’a dahi yayın yaptığını düşünecek olursak, dinleyici kitlesinin ne kadar geniş olduğunu daha kolay anlayabiliriz.

Antalya yerel radyoları arasında yayınlarına FM 93.8 frekansından devam etmekte olan Antalya Radyo Yükseliş’i dinlemek istemeniz halinde, mutlaka Antalya’ya yakın olmanız gerekmediğini, internet üzerinden de yayınlara kesintisiz şekilde devam edildiğini belirtmeliyiz. 4 KW’lik vericisi bulunan ve yayınlarını Deniz Tepesi Yolu mevkiinde bulunan yayın direğinden alan Antalya Radyo Yükseliş, herhangi bir kesinti ihtimaline karşın, yedek güç kaynağı destekli verici de bulundurmaktadır ki sadece bu şekilde dahi kesintisiz canlı radyo dinleme olanağının sunulabilmesi için ne denli çaba sarf edildiğini görebiliyoruz.

Antalya radyoları arasında yer alan Antalya Radyo Yükseliş, yayınlarında yer verdiği her bir şarkının seçimini deneyimli kadrosu ile tek tek yapmakta ve yayınlarında doğru ve düzgün Türkçe kullanımına önem vermektedir. Bu sayede radyo dinleyicisinin daha uzun süre kesintisiz canlı radyo dinlemesi sağlanmaya çalışılmaktadır. Kalite, Antalya Radyo Yükseliş için her zaman ilk hedeftir.

Antalya yerel radyoları arasında yer alan Antalya Radyo Yükseliş’te gün içerisinde derlenen yerel, ekonomi, turizm, tarım, eğitim, spor, dünya ve ülke haberlerini de alabilirsiniz. Türkçe müzik ağırlıklı yayınlar yapmakta olan Antalya Radyo Yükseliş, gün içerisinde belirli zaman dilimlerinde tematik yayınlar da yapmakta ve bu sayede de dinleyicilerinin beğenisini toplamaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*