Antalya Radyo Dilara

Antalya radyoları ve Antalya yerel radyoları arasında yer alan Antalya Radyo Dilara, Bölgenin En Güçlü Sesi sloganını kullanmaktadır. FM 98.7 frekansından Antalya ve çevresine bölgesel yayın yapmakta olan Antalya Radyo Dilara, diğer Antalya yerel radyolarında olduğu gibi internet üzerinden dinlenme olanağına da sahiptir. Akdeniz’in en eski radyolarından olan ve Antalya radyoları arasında özellikle dini içeriğe dikkat çeken Antalya Radyo Dilara 1995 yılında kurulmuştur. Keyifli; ama aynı zamanda kaliteli yayın yapmakta olan Antalya Radyo Dilara dinleyicileri de radyo dinlerken keyifli vakitler geçirmektedir.

Antalya yerel radyolarında dinleyebileceğiniz Mimberden Gönüllere, Antalya Radyo Dilara Haber, Yitik Hazine, Dilara Gülşeni, İnsanı Onaran Konuşmalar, Ehli Sünnetin Nazarı… gibi pek çok farklı programa Antalya Radyo Dilara’da ulaşabilirsiniz. Söz konusu bu programlar insanları radyoya bağlamakla kalmayıp, kaliteli yayıncılar tarafından hazırlanmaktadır. Tahir Büyükkörükçü, Serdar Tuncer, Senai Demir, Cübbeli Ahmet Hoca, Ali Haydar Çetintürk Hoca… gibi isimlere de Antalya Radyo Dilara dinleyerek ulaşabilirsiniz.

Antalya radyoları arasında yer alan Antalya Radyo Dilara’nın web sitesi de makaleler ve zengin içeriklerle güçlendirilmiş olup sizlere radyo dinlerken aynı zamanda kaliteli bilgiler edinme olanağı da sunmaktadır. Bu noktada söz konusu içeriklerin İslam dinine ait bilgiler olduğunu da belirtmeliyiz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*