Ankara Radyo Karadeniz

Radyo Karadeniz 88.6

Ankara radyoları ve Ankara yerel radyoları arasında yer alan Ankara Radyo Karadeniz yayınlarına 2003 yılından bu yana devam etmektedir. Ankara ve çevresinde FM 88.6 frekansından dinlenebilmekte olan Ankara Radyo Karadeniz, diğer Ankara yerel radyolarında olduğu gibi, internet üzerinden de radyo dinleyicilerine hitap etmektedir. Radyo Karadeniz 88.6 frekansında yapmakta olduğu yayınlarında arabesk müziklere yer vermektedir.

Ankara radyoları arasında yer alan Ankara Radyo Karadeniz, 1 Şubat 2021 itibari ile yeni müzik tarzı ve web sitesi ile Müzik Burada Dinlenir sloganını da kullanarak, dinleyenlerinin aranan radyosu olma hedefi doğrultusunda emin adımlarla yürümektedir.

Yayın yönetmenliği Metin Özdemir tarafından yapılmakta olan ve dinleyenlerinin gönlünde geçmişten günümüze tarafsız ve seviyeli yayıncılık anlayışı ile yer edinen Ankara Radyo Karadeniz, arşivinde alanının en seçkin ve sevilen sanatçılarını bulundurmaya ve bununla birlikte, kıymetli programcıları ile yayınlarına en kaliteli şekliyle ve Müzik Burada Dinlenir sloganı ile devam ediyor.

Web sitesi üzerinden tüm dünyadaki radyo dinleyicilerine ulaşmayı hedefleyen Radyo Karadeniz 88.6 frekansında Ankara radyoları arasında yer almakta olup, her geçen gün de dinleyicilerden gelen görüş ve önerilerle, alanının en iyisi olma yolunda önemli adımlar atmakta, kendini geliştirmeye devam etmektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*