Aksaray Kral FM

Aksaray radyoları ve Aksaray yerel radyoları arasında yer alan Aksaray Kral FM, Aksaray’ın En Prestijli Radyosu sloganı ile 19 yıldır yayın hayatını Aksaray’da sürdürmektedir. Diğer Aksaray yerel radyolarında olduğu gibi, Aksaray ve çevresindeki dinleyicilerinin gönlünde, kaliteli ve seviyeli yayınları ile taht kurmuştur. Kule Radyo TV A.Ş. bünyesine dahil olmasının sonrasında program içeriklerini ve teknik ekipmanını yenilemesi ile birlikte, dinleyicisinin takdirini daha da çok kazanmıştır.

Aksaray radyoları arasında yer alan Aksaray Kral FM, radyonun bir müzik kutusundan ibaret olmadığını; toplumun her kesimini ilgilendiren konular ve haberlere de yer vermesi gereken bir platform olduğunu göstererek, her kesimin ilgi ve beğenisini toplamayı başarmıştır. Yerel radyoların kurulduğu günden bu yana, radyo dinleme alışkanlığının arttığını ve dinlenilen radyonun, dinleyicinin duygularına ortak olduğunu hepimiz biliyoruz. Buna ek olarak radyoculuk sektöründeki rekabetin de farkındayız. Aksaray yerel radyoları arasında bulunan Aksaray Kral FM de bu tatlı rekabete katılıp, hem kendisi; hem de diğer yerel radyoların, sekötrde hak ettikleri yere ulaşmaları için çalışmaktadır.

Diğer Aksaray radyolarında olduğu gibi Aksaray Kral FM’i de Aksaray ili ve çevresinden FM 95.1 frekansından dinleyebilirsiniz. Ancak Aksaray’a çok uzaksanız, Aksaray Kral FM’i radyo dinlemek için seçtiyseniz, internet üzerinden, diğer Aksaray yerel radyolarını olduğu gibi Aksaray Kral FM’i de dinleyebilirsiniz.

Aksaray Kral FM Adres: Hacı Hasanlı Mh. Tarım Kredi İşhanı Kat :3 no : 40 AKSARAY
Aksaray Kral FM Telefon: +90 382 201 01 53

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*