Afyon Radyo Tek

Afuon Radyo Tek

Afyon Radyo Tek, Afyon radyoları arasında yer almakta olup, daha önceki adı Afyon Radyo Birlik’tir. Adını güncelleyip Afyon Radyo Tek olarak değiştiren bu isim, böylelikle eski adını da anımsatmayı başarmıştır. Afyon ve çevre il ile ilçelerine yayın yapmakta olan Afyon Radyo Tek dinlemek için Afyon’da ya da yakınında yaşamak zorunluluğunuz da bulunmamaktadır. İnternet üzerinden yayınlarını rahatlıkla takip edebileceğiniz Afyon Radyo Tek’i dinlerken isteklerinizi de yayında bulunan DJ’lere ulaştırabilir ve yayın akışının sizin tercihleriniz doğrultusunda şekillenmesini sağlayabilirsiniz.

Afyon radyoları arasında yer alan Afyon Radyo Tek, yayın akışında her müzik türüne yer vermesinin yanında, programcıların başarısı ile her müzik türünün en iyi ve en yeni şarkıları bulunmakta ve Afyon Radyo Tek dinleyenlerine ulaştırılmaktadır. Böylece her kesimden dinleyiciye sahip olan başarılı Afyon radyoları arasında yer aldığını da belirtmek gerekir.

Afyon Radyo Tek, Afyon radyoları arasındaki karasal yayınlarını dinleyenlerine FM 91.1 frekansı üzerinden ulaştırmaktadır. Radyonun iletişim bilgileri ise aşağıda paylaşılmaktadır.

Afyon Radyo Tek İletişim

Afyon Radyo Tek Adres: Umurbey Mahallesi Basın Caddesi Sağlık Sitesi No:20 Kat: 1/1 Merkez Afyon
Afyon Radyo Tek Telefon: (0 272) 213 63 02
Afyon Radyo Tek E-Posta: radyotekafyon@gmail.com – info@radyotekafyon.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*