Afyon Radyo Hisar

Afyon radyoları ve Afyon yerel radyoları arasında yer alan Afyon Radyo Hisar hakkında bilgileri ilerleyen bölümlerde sizlerle paylaşacağız. Afyon Karahisar Merkez’den çok güçlü, 1000 Kw’lık bir verici ile yayın yapmakta olan Afyon Radyo Hisar, Afyon yerel radyoları arasında yer alıyor olsa da, Isparta, Eskişehir, Konya ve kütahya’ya da ulaşmaktadır. Diğer Afyon radyolarında olduğu gibi Afyon Radyo Hisar’ı da frekanslı radyolardan FM 100.3 frekansından dinleyebilirsiniz.

Yayınlarında en hit şarkılara yer vermesinin yanında Afyon yerel radyoları arasında yer alan Afyon Radyo Hisar, Türkçe pop, slow müzik, Türküler ve Türk sanat müziğine de yer vermektedr. Yaptığı kaliteli yayınları ile Afyon radyoları arasında en çok dinlenen radyolardan biri olmasının yanında, her gün daha iyi olmak adına da çalışmalarına hız kesmeden devam etmektedir. Canlı müzik yayını da yapan Afyon Radyo Hisar, dinleyici isteklerine de yer vermektedir. Bunun için SMS ya da Facebook kullanarak isteklerinizi iletebilirsiniz.

Afyon Radyo Hisar’a isteklerinizi SMS yolu ile ulaştırabilmek için, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girin ve Hisar yazıp boşluk bırakın. Ardından da istemiş olduğunuz şarkıyı ve mesajınızı ekleyerek 3834’e gönderin.

Afyon Radyo Hisar Adres: Umurbey Mahallesı Uzun Çarşı Kızılay Bınası Kat:3 Daıre:3 Afyonkarahisar
Afyon Radyo Hisar Telefon: 0272 212 30 00 – 0272 212 10 00

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*