Afyon Radyo Hisar

Afyon Radyo Hisar

Afyon Radyo Hisar, Afyon radyoları arasında yer almakta olup, yayınlarını sadece Afyon Merkez ve ilçelerine ulaştırmakla kalmayarak, Kütahya, Konya ve Isparta’ya da FM 100.3 frekansı üzerinden ulaştırmaktadır. En çok dinlenen Afyon radyoları arasında yer almakta olan Afyon Radyo Hisar, en çok dinlenen Afyon radyoları arasında yer almakta olup, dinleyici sayısını her geçen gün biraz daha arttıran yönde başarılı bir grafik çizmektedir.

Başarılı yayıncıları ile yapmış olduğu canlı yayınlarda dinleyici isteklerine de yer veren Afyon Radyo Hisar, genellikle Türkçe pop müziklere yer vermektedir. Radyonun resmi internet sitesi üzerinden yayın akışını takip edebilir, bununla da kalmayıp isteklerinizi bu akışta,uygun yayıncıya rahatlıkla SMS yolu ile ve Facebook üzerinden ulaştırabilirsiniz.

Afyon Radyo Hisar İletişim

Afyon Radyo Hisar Adres: Umurbey Mahallesi Uzun Çarşı Kızılay Binası Kat: 3 Daire:3 Afyonkarahisar.
Afyon Radyo Hisar Telefon: (0 272) 212 30 00 -(0 272) 212 10 00
Afyon
Radyo Hisar Reklam Telefon: (0 542) 242 55 99
Afyon Radyo Hisar E-Posta: iletisim@radyohisar.com
Afyon Radyo Hisar İstek: Afyon Radyo Hisar’dan istek şarkılarınızı dinlemek için yapmanız gereken tek şey, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girmek ve ilk olarak HİSAR yazıp,ardından da boşluk bırakarak istediğiniz mesajı yazmaktır. Sonrasında mesajınızı 3834’e gönderebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*