Adapazarı Radyo Romantik Ses

Adapazarı radyoları ve Adapazarı yerel radyoları arasında yer alan Adapazarı Radyo Romantik Ses, frekanslı radyolarda FM 92.7 frekansından Adapazarı ili ve çevresine hitap eden, sevilerek dinlenen radyolar arasında yer almaktadır. Diğer Adapazarı radyolarında olduğu gibi Adapazarı Radyo Romantik Ses’i de internet üzerinden dinleyebilirsiniz. Böylece, radyo dinlemek için sadece Sakarya ya da çevresinde bulunmak zorunda kalmamış olursunuz.

Slogan olarak, Radyo Dinlemek Aşktır Diyenlerin Adresi’ni seçen Adapazarı Radyo Romantik Ses, internet yayınlarına 2011 yılında başlamış olup, Adapazarı yerel radyoları arasında, romantik müzik yayını kulvarında ilerlemekte olup, dinleyici sayısını da her geçen gün bu yönde arttırmayı başarmıştır. Adapazarı ve Sakarya’da sevilen isim olarak Adapazarı Radyo Romantik Ses’i gösterebiliriz.

Adapazarı Radyo Romantik Ses, tecrübeli çalışanları tarafından seçilen slow müzik listesini, en popüler ve sevilerek dinlenen müziklerden oluşturmaktadır. Sakarya’nın meşhur aşk radyosunun, Adapazarı radyoları arasında yer alan Adapazarı Radyo Romantik Ses olduğunu belirtirsek, sizlere yanlış bilgi vermemiş oluruz.

Adapazarı Radyo Romantik Ses Telefon: 0264 606 0 927

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*