Adana Yıldız Radyo

Adana Yıldız Radyo

Adana Yıldız Radyo, Adana radyoları arasında yer almakta olan yayınlarını dinleyicilerine FM 97.5 frekansı üzerinden ulaştırmaktadır. Bununla birlikte, Adana Yıldız Radyo dinlemek için interneti de kullanabilir; sitemiz üzerinden, alt tarafta yer alan player aracılığıyla ağırlıklı olarak Türkçe pop müzik yayını yapan, ancak zaman zaman Türk sanat müziği, zaman zaman Türk halk müziği, belirli saatlerde de Arabesk yayın yapan Adana Yıldız Radyo’yu dinleyebilirsiniz.

Adana Yıldız radyonun, farklı müzik türlerinde yayın yapıyor olması, radyonun çok büyük bir dinleyici kitlesine sahip olması anlamını taşımakta olup, siz de bu kitleye dahil olabilir ve gün içerisinde sevdiğiniz tüm müzikleri aynı adreste rahatlıkla dinleyebilirsiniz. Bu durum ise Adana radyoları arasında yer alan Adana Yıldız Radyo’nun çok fazla reklam alması sonucunu doğurmaktadır. Bu reklamlar hem radyonun web sitesi; hem de canlı yayınları aracılığı ile dinleyenlere ulaştırılmaktadır. Bu noktada Adana Yıldız Radyo olarak herhangi bir tepki vermemeniz gerekir. Çünkü radyoların ve televizyonların en önemli ve belki de tek gelir kaynakları reklamlardır.

Adana Yıldız Radyo sadece Adana’dan değil Adana çevresinden ve internet üzerinden yaptığı yayınlar dolayısı ile de dünya genelinden dinlenebilmektedir. Bu kitleye siz de dahil olabilir, Ardahan’dan ya da İngiltere’den Adana radyolarından birini dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Adana Yıldız Radyo İletişim

Adana Yıldız Radyo Adres: Ziyapaşa Mahallesi, Abdi İpekçi Cad. No:81, 01150 Seyhan/Adana
Adana Yıldız Radyo Telefon: (0322) 227 01 02

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*