Adana Radyo Güney

Adana Radyo Güney

Adana Radyo Güney, Adana radyoları arasındaki yayınlarını dinleyenlerine FM 99.2 frekansı üzerinden ulaştırmaktadır. Adana radyoları arasına 1994 yılında, yapmış olduğu Türkçe Pop müzik yayınları ile ulaştırmaya başlayan Adana Radyo Güney, 1999 yılı itibari ile Erkan Eğitim Kurumları bünyesinde yayın yapmaya başlamıştır. Bu değişim ile birlikte de yayınları Türk Halk Müziği, Anadolu Rock, Alternatif Müzik, Özgün, Etnik ve Anadolu Pop olarak değişmiş bulunmaktadır.

Adana Radyo Güney, yayınlarını, günün 16 saati anonslu; 8 saati ise sadece müzik yayını şeklinde sürdürmektedir. Yani kesintisiz canlı radyo dinlemek için Adana Radyo Güney’i seçebilirsiniz. Ve bunun için sadece Adana ya da çevresinde bulunmak durumunda da değilsiniz. Gelişen teknolojiyi yakından takip eden Adana Radyo Güney’e internet üzerinden, dünyanın herhangi bir yerinden de rahatlıkla erişebilirsiniz.

Yayınlarında sadece kültürel, toplumsal olayların anlatıldığı şarkılara yer vermeyen Adana Radyo Güney,günümüz eserlerini de dinleyicilerine ulaştırmaktadır. Bu noktada, geçmişten günümüze müzik keyfi yaşamak adına Adana radyoları arasında yer alan Adana Radyo Güney dinlemeyi tercih edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*