Adana Radyo Erkan

Adana Radyo Erkan

Adana Radyo Erkan, Adana radyoları arasındaki varlığını 1993 yılı itibari ile göstermeye başlamış ve Adana’nın ilk Arabesk müzik yayını yapan frekansı olmuştur. Yayınları FM 93.3 frekansı üzerinden dinlenebilen Adana Radyo Erkan, Erkan Eğitim Kurumları bünyesinde yapmakta olduğu yayınlarına 2004 itibari ile Türkçe Pop Müzik formatında devam etmeye başlamıştır.

Adana radyoları arasında yer alan Adana Radyo Erkan, Arabesk müzik yayınlarındaki başarısını Türkçe Pop müzik yayınları ile de sürdürmektedir. Sadece Adana ve çevresinde değil, internet üzerinden de dinlenebilen Adana Radyo Erkan’ın geniş repertuarı sayesinde, geçmişten günümüze unutulmayan ve günümüzün en yeni şarkı ve şarkıcılarını, ödül alan isimlerini dinleyenleri ile buluşturmakta ve bu anlamda her zaman dinleyici isteklerine de yer vermektedir.

Adana Radyo Erkan dinlemek sureti ile Adana’daki en sıcak gelişmeleri, sosyal,kültürel, siyasal etkinlikleri ve açılışlar hakkında bilgileri edinebileceğiniz gibi, bölge genelinde yapacağınız alışverişlerde de en doğru tercihleri, yayınlanan reklamlarla yapabilme şansına sahip olabilirsiniz. Adana Radyo Erkan dinlemek için sadece Adana ya da çevresinde bulunmak zorunda değilsiniz, radyoya sitemiz üzerinden, sosyal medya hesaplarından ve radyonun resmi internet hesabından da rahatlıkla erişim sağlayabilirsiniz.Adana Radyo Erkan, dünyanın dört bir yanından dinlenebilme özelliğine sahiptir.

Adana Radyo Erkan İletişim Bilgileri

Adana Radyo Erkan Adres: 100. Yıl Mahallesi 85265Sokak No:45 Çukurova Adana
Adana Radyo Erkan Telefon: (0322) 363 66 66
Adana Radyo Erkan Reklam Telefon: (0322) 363 00 29
Adana Radyo Erkan E-Posta: erkanmedya@gmail.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*