Adana Meşk FM

Adana Meşk FM

Adana Meşk FM Adana radyoları arasında yer almakta ve yayınlarını dinleyenlerine FM 95.5 frekansı üzerinden ulaştırmaktadır. Ancak siz Adana Meşk FM dinlemek istiyorsanız ve Adana civarında değilseniz,internet üzerinden de Adana Meşk FM dinleyebilirsiniz. Mersin’den de FM 95.5 frekansı üzerinden dinlenebilme olanağına sahip olan Adana Meşk FM’de genellikle slow ve arabesk aşk şarkıları çalınmaktadır. Ancak buna ek olarak karma yayın yapan Adana radyolarından biri olduğunu da belirtmemiz gerekir.

Adana radyoları arasında yer alan Adana Meşk FM’in yayın politikası ile ilgili yaptığı açıklama, yayın formatlarında herhangi bir müzik tarzı sınırlamasının bulunmadığı yönündedir. Ancak radyoda genel olarak Arabesk ve Slow müzikler duyarsınız.

Adana Meşk FM’den şarkı istemek için yapmanız gereken, telefonunuzun kısa mesaj bölümüne girmek ve MESK yazıp boşluk bırakarak isteğinizi ve mesajınızı eklemek; ardından da 3834’e göndermektir.

Adana Meşk FM İletişim

Adana Meşk FM Adres: Reşatbey Mahallesi. Turhan Cemal Beriker Bulvarı. Adana Ticaret Merkezi. Kat: 14 No: 74 Seyhan Adana 01080 Türkiye
Adana Meşk FM Telefon: (0322) 227 95 50
Adana Meşk FM Fax: (0322) 226 95 50

 

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*