Adana Lokum FM

Adana Lokum FM

Adana Lokum FM, Adana radyoları arasında yer alan ve FM 95.7 frekansından dinleyicilerine ulaşmakla kalmayıp, Lokum Gibi Radyo sloganıyla internet üzerinden de yayın yaparak geniş bir kesime ulaşan, başarılı Adana yerel radyolarından bir tanesidir. Kullanılan ölçüm cihazlarında elde edilen sonuçlara göre Adana’nın en çok dinlenen radyosu olduğu belgelenmiş olan Adana Lokum FM’in internet adresi de çok kısa zamanda sevilmiş ve sadece Adana değil, dünya genelinde en beğenilen ve en çok dinlenen radyolar arasında kendine yer edinmiştir.

Adana Lokum FM’in Adana radyoları arasında en sevilen olmasının en önemli nedeni, radyonun her tür müziğe yayın akışı içerisinde, zengin repertuarı ile yer veriyor olmasıdır. Sabah Adana Lokum FM dinlemeye başladığınızda,gün sonunda büyük ihtimalle radyoyu hiç kapatmadan dinlemiş ve bu esnada da hiç sıkılmamış olursunuz. Ve bu durum her kesimden ve her yaş Adana radyoları dinleyicileri için söz konusudur.

Yayınlarında Türk Halk Müziğinden Türk Sanat Müziğine, Türkçe Pop Müzikten Arabesk Müziğe, Slowlardan en yeni albümlere kadar her türden müziğe yer veren Adana Lokum FM, bu seçimleri öncelikli olarak dinleyicilerinden aldığı taleplere uygun şekilde yapmaktadır. Fakat bununla birlikte; radyonun yayıncıları da müzikle yakından ilgili kişilerdir. Dolayısı ile onların seçimleri de Adana yerel radyoları dinleyicileri tarafından oldukça beğenilmektedir.

Her yerden kolaylıkla erişim sağlayabileceğiniz Adana Lokum FM dinlemenin yanında, aslında iletişim bilgilerine de kolayca ulaşabilirsiniz.

Adana Lokum FM İletişim

Adana Lokum FM Adres: Atatürk Caddesi Kemal Özülkü İş Merkezi Kat:15 No:62 Seyhan Adana
Adana Lokum FM Telefon: (0322) 459 68 16
Adana Lokum FM Faks: (0322) 459 68 16
Adana Lokum FM E-Posta: info@lokumfm.com.tr
Adana Lokum FM Dinleyici Temsilcisi: dinleyicitemsilcisi@lokumfm.com.tr

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*