Adana Kozan FM

Adana Kozan FM

Adana Kozan FM, Adana radyoları arasında yer alan radyolardan bir tanesidir. Kozan’ın ilk göz ağrısı sloganı ile dinleyenlerine seslenir. Adana Kozan FM’in yayın formatı genellikle karma müziktir. Adana ve çevresinde 90.0 frekansı üzerinden dinleme şansına sahip olabileceğiniz Adana Kozan FM’i internet üzerinden ise tüm dünya genelinde dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Adana radyoları arasında yer almakta olan Adana Kozan FM, karma müzik felsefesi benimsemiş olması dolayısı ile çok farklı kesimlerden dinleyicilere ulaşmakta ve bununla da kalmayıp farklı yaşlardan dinleyicilere ulaşmaktadır. Bununla birlikte Adana Kozan FM’de KozanSpor başta olmak üzere diğer sportif faaliyetler ve bölge ile ilgili diğer sportif, siyasi ve sosyal durumlarla ilgili haberler anında dinleyenlere ulaştırılmaktadır.

Adana radyoları arasında yer alan Adana Kozan FM’i arabanızda, evinizde ya da iş yerinizde dinleme şansına sahip olduğunuz gibi, memleketinizden uzak olmanız halinde internet üzerinden dinleyebilme şansına da sahipsiniz.

Adana Kozan FM İletişim Bilgileri

Adres: Tufanpaşa Mah. Özgen Sok. No:2 Kozan Adana
Telefon: (0322) 515 58 15
İstek Hattı: (0322) 515 58 16
E-Posta: kozanradyo@gmail.com

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*