Adana FM

Adana FM

Adana FM, Adana radyoları arasında yer almakta olup, yayınlarını Seyhan merkezli yapmakta ve Adana’nın Şahı, Adana’nın Padişahı sloganı ile tanınmaktadır. Müzik tarzı olarak Arabesk ve Fantazi müziği dinleyenleri ile buluşturan Adana FM’de aynı zamanda Adana hipodromunda yaşanan tüm gelişmeleri anlık olarak öğrenebilir ve yarış heyecanını buradan takip edebilirsiniz.

Adana radyoları arasında yer alan Adana FM’i dinlerken zaman zaman duyduğunuz reklamlar, aslında size, bölgede istediğiniz ürünleri en uyguna alma olanağı sunan firmalardır. Dolayısı ile kampanyalardan faydalanır ve bilgilendirici programlar dahilinde de radyo dinlerken kaliteli zaman geçirme ayrıcalığını yaşamış olursunuz.

Adana radyoları arasında yer alan Adana FM’i Adana ve çevresinden 95.3 frekansından dinleyebileceğiniz gibi, radyo dinlemek için sadece Adana’da olma zorunluluğunuz da bulunmamaktadır. Adana FM, güncellenen internet sitesi ile dünyanın dört bir yanındaki Adana’lılara da seslenmekte ve bunun için farklı canlı radyo dinleme yöntemlerini de kullanmaktadır. Dolayısı ile istediğiniz her an bu radyoyu dinleyebilir, kurumsal bir yapısı olan ve kendisini sürekli geliştiren Adana FM’den şarkı isteyebilir, bu istekleri sevdiklerinize armağan edebilirsiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*