Adana FM

Adana radyoları ve Adana yerel radyoları arasında yer alan Adana FM, adını şehrin isminden alarak 1992 yılında kurulmuştur ve yayın formatı Arabesk & fantazi türünde devam etmektedir. Tıpkı diğer Adana yerel radyolarında olduğu gibi Adana merkez ve çevre ilçelerine yayın yapan Adana FM’i, FM 95.3 frekansından dinleyebilirsiniz. Ancak eğer Adana’da hatta Türkiye’de değilseniz, Adana FM’i, diğer Adana radyolarını olduğu gibi internet üzerinden rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Adana yerel radyoları arasında yer alan Adana FM çok geniş bir kitleye hitap etmekle birlikte, evlerde, iş yerlerinde; hatta toplu taşıma araçlarında sıklıkla rastlanan Adana radyolarındandır. Ciddi bir habercilik anlayışı ile Adana, Akdeniz, Çukurova, Türkiye gündemindeki haberleri haber kuşaklarında dinleyicileri ile buluşturan Adana FM, profesyonel yayıncı kadrosu ile içerikli programlar hazırlamaktadır.

Adana FM, diğer Adana radyolarına örnek olacak şekilde, radyo yayıncılık teknolojilerini yakından takip etmektedir. Kendi internet sitesi üzerinden yayınlarını CD kalitesinde olacak şekilde dinleyicilerine aktarmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*