Adana Radyo Dünya

Adana radyoları ve Adana yerel radyoları arasında yer alan Adana Radyo Dünya, diğer radyolardan farklı olarak, her dilden müziğe yayın akışında yer vermiş ve azınlıkların sesine kulak olmaya çalışmıştır. Kürtçe, Arapça, Latin, etnik, Yunan… Kısacası her dilin müziklerine yer veren Adana Radyo Dünya, bununla kalmayıp, farklı lehçelere göre de yayın yapmakta ve bununla birlikte, örneğin Kürtçe müziklerin güzelliğini dinleyicilerine ifade etmeye çalışmaktadır. Türk Halk müziği ve özgün müzikleri de Adana yerel radyoları içerisinde yer alan Adana Radyo Dünya’da bulabilirsiniz.

Adana radyoları arasında yer alan Adana Radyo Dünya, sadece bir kesime hitap etmesi ile değil, her kesimin ilgi alanına girmesi ile bilinmektedir. Öyle ki, anneler, babalar, gençler, tek bir radyoda buluşabilme keyfini yaşar ve Adana Radyo Dünya’da kendilerinden bir şeyler bulurlar.

Adana radyoları ve Adana yerel radyoları arasında yer alan Adana Radyo Dünya’ya, Adana ve çevresinde iseniz FM 107.0 frekansından ulaşabilir; ya da internet üzerinden, dünyanın her yerinde Adana Radyo Dünya’yı dinleyebilirsiniz. Adana Radyo Dünya sizin sesiniz, sizin nefesiniz.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*