Slow Karadeniz FM

Slow Karadeniz FM

Slow Karadeniz FM, Karadeniz radyoları arasına yakın bir zamanda dahil olmuş olup, yayınlarının %80’ini arabesk; %20’sini ise fantazi müzik alanlarında yapmakta ve bunun nedenini de ülkemizde arabesk müziğin daha fazla sevilmesine bağlamaktadır.

Slow Karadeniz FM dinlemek için interneti kullanabileceğiniz gibi, Karadeniz radyoları arasında yer alan bu radyoyu isterseniz bilgisayarınıza, sizler için hazırlanan masaüstü radyo dinleme programını indirerek de dinleyebilirsiniz. Bununla da kalmayıp, Android radyo uygulaması üzerinden de Slow Karadeniz FM dinleme olanağına sahip olduğunuzu belirtmek isteriz.

IPTV alt yapısını da yayınlarında bulunduran ve geniş dinleme yelpazesi ile dinleyenlerine her an ulaşmayı hedefleyen Slow Karadeniz FM’i uydu alıcısına bağlı olan cihazlarınız aracılığı ile evinizden, iş yerinizden de internet bağlantısı bulunmadan rahatlıkla dinleyebilirsiniz.

Karadeniz radyoları arasına yakın zamanda dahil olmuş olan Slow Karadeniz FM, kısa bir zaman içerisinde en çok dinlenen arabesk radyolar arasında ilk 5’te yer almayı hedeflemektedir.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*