Adıyaman Şahin FM

Adıyaman radyoları ve Adıyaman yerel radyoları arasında yer alan Adıyaman Şahin FM‘i ilerleyen bölümlerde sizlere tanıtacağız. Adıyaman yerel radyoları arasında yer alan Adıyaman Şahin FM, yöresel müzikler, Türk Halk Müziği ve Özgün Müzik yayını yapmakta olup, diğer Adıyaman radyoları gibi frekanslı radyolar üzerinden FM 104. frekansından dinlenebilir. Ama dünyanın diğer ucundan bile internet bağlantısı ile Adıyaman Şahin FM’i dinleyebilirsiniz.

Gölbaşı Merkez’de bulunan Adıyaman Şahin FM, Türkiye’nin ilk özel radyoları arasında yer alıp, kuruluş tarihi 11 Aralık 1993’tür. Bağımsız, güvenilir ve dürüst habercilik anlayışını benimsemesinin yanında, kaliteli programları, ilkeli yayınları ve teknolojik gelişmeleri yakından takip eden donanımı ile en çok dinlenen Adıyaman yerel radyoları arasında yer almayı başardı. Yayın yaptığı yerlerde halkın sesi oldu ve bununla birlikte, insanlara samimi bir dil ile hitap etti. Sevilme nedenleri arasında yer alan en önemli etkenlerden biri de budur.

Adıyaman Şahin FM, Türkiye genelinde, katıldığı panel, etkinlik ve sosyal sorumluluk projeleri ile öne çıkmayı başaran bir isim olmuştur. Adıyaman yerel radyoları arasında, düşünen, tarafsız ve cesur kimliği ile bilinir.

Adıyaman Şahin FM Adres: Turan ÖZDEMİR CAD . 1/D Şube: Kanal Boyu Cad Noter Yanı GÖLBAŞI / ADIYAMAN

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*