Sakarya Ada FM

Adapazarı radyoları ve Adapazarı yerel radyoları arasında yer alan Sakarya Ada FM, frekanslı radyolarda FM 90.0 üzerinden dinlenebilmektedir. Bunun haricinde, diğer Adapazarı radyolarında olduğu gibi Sakarya Ada FM’i de internet üzerinden sorunsuz şekilde dinleyebilirsiniz; bunun için Adapazarı’nda bulunmanıza gerek yoktur. İnternetin kullanılabildiği bir cihaz ile dünyanın herhangi bir yerinden dinleme şansına sahip olabilirsiniz.

Adapazarı yerel radyoları arasında yer alan Sakarya Ada FM, 1994 yılında kurulmuş, Adapazarı’nın köklü radyoları arasında yer alan bir isimdir. Kaliteli bir yayın anlayışı bulunmasının yanında yayın kalitesi bakımından da oldukça iyidir. Tıpkı diğer Adapazarı radyolarında olduğu gibi, Sakarya çevresinden de FM 90.0 frekansından radyoyu dinlemek mümkündür.

Hayat Sıradan Müzik İçin Çok Kısa sloganını kullanmakta olan Sakarya Ada FM, her kesimden dinleyiciye yayın yapmaktadır; ancak popüler müzik ağırlıklı yayınlarının olduğunu da belirtmemiz gerekir. Kaliteli içeriğe sahip program akışının yanında, günü ve gündemi takip edebilmek adına saat başı haberleri de Sakarya Ada FM’de dinleyebilirsiniz.

Adapazarı radyoları arasında yer alan Sakarya Ada FM, ulusal bazda da dikkat çekmiş olması sonucu, pek çok ünlü markanın yerel reklamlarını üstlenmiş olma özeliğini elinde bulundurmaktadır.

İlk yorum yapan olun

Bir yanıt bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.


*